Anders Zorn etsning

230078

ZORN, Anders (1860-1920): Betty Nansen, etsning, 1905, signerad Zorn,
24,8x17,7 cm
LITTERATUR: Asplund 190, Hjert & Hjert 128, ZG 190

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (12 bud)
1166504
7 000
1166532
6 800
1166504
6 600
1166531
6 400
1166504
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.