Anders Zorn etsning

230076

ZORN, Anders, (1860-1920): Mrs Kip, signerad Zorn. etsning, 1904, 20,0x15,0 cm

LITTERATUR: Asplund 184, Hjert & Hjert 123, 1 état (35 copies)

Ändringar/tillägg
Ej examinerad ur ram

Monter 1

Anders Zorn etsning

Budhistorik (10 bud)
1166564
8 400
1166553
8 200
1166563
8 200
1166553
7 400
1166207
7 200

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.