Anders Zorn etsning

230075

ZORN, Anders (1860-1920): D'Estournelles de Constant, 1906, signerad etsning, 21,2x15,6 cm, Asplund 205, Hjert & Hjert 134

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (2 bud)

1166968
3 200
1155486

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.