Anders Zorn etsning

230074

ZORN, Anders (1860-1920): Porträtt föreställande Knut Kjellberg, styrande mästare i sällskapet SHT, etsning, signerad, 18x12 cm

Gulnad, fläckar

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (20 bud)
1167301
7 800
1167297
7 600
1167279
7 400
1167295
7 200
1167279
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.