Anders Zorn etsning

230072

ZORN, Anders (1860-1920): Dunkelt hörn, 1903, signerad Zorn, etsning, 20x15, H&H239 (sällsynt)

Gulnad

Monter 1

Anders Zorn etsning

Budhistorik (9 bud)
1167300
6 400
1167293
6 200
1154275
6 000
1167289
6 000
1154275
5 200

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.