Yves Saint Laurent, Paris, blus, 1970-tal

229912

YVES SAINT LAURENT, Paris, blus, 1970-tal, smaragdgrön taft, volangkant kring halsringningen, puffärm med resåravslut, rak modell, etikettmärkt SAINT LAURENT rive gauche, enligt etikett storlek 36, mått: övervidd 96 cm, axel/ärm 11/74 cm, ryggbredd 38 cm, hellängd mitt bak 60 cm

Slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

1188692
1180031

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.