Efter Oscar Nemon skulptur

229600

NEMON, Oscar, (1906-1985)efter: Sigmund Freud, signerad patinerad gips, höjd 24 cm

nagg

Konst, Skulptur

Monter 11

Efter Oscar  Nemon skulptur

Budhistorik (5 bud)
1172752
500
1172751
450
1172750
1172748
1158277

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.