Ikon

229593

IKON, Ryssland, troligen 1800-tal, 32x28 cm

Skador

Diverse, Konst, Måleri

Rum 4

Ikon

Budhistorik (16 bud)
1173916
1173825
1173825
900
1173562
850
1172986

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.