Harry Wichman olja

229555

WICHMAN, Harry (1916-1993): Norskt hus, signerad Wichmann -82, olja på pannå, 10,5x30,5 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Harry Wichman olja

Budhistorik (5 bud)
1166312
450
1164972
1166310
1164972
1153774

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.