Siri Rathsman blandteknik

229548

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition, signerad, blandteknik, 46x60 cm

Veck, ytslitage

Ändringar/tillägg
ytslitage

Konst, Måleri

Fack 15

Siri Rathsman blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1167250
750
1167316
700
1167250
600
1167315
550
1167250

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.