Siri Rathsman oljemålning

229547

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Former mot svart, sign och daterad Siri Rathsman - 65, olja på duk, 81x60 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 12

Siri Rathsman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1167072
750
1165838
700
1165838
500
1167070
450
1165838

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.