Siri Rathsman olja

229544

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Relief i svart, signerad och daterad a tergo Siri Rathsman -65, olja på duk, 72x49 cm

Avskavd färg, skador

Konst, Måleri

Fack 3

Siri Rathsman olja

Budhistorik (18 bud)
1162638
1 300
1162653
1162638
1162647
1162638
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.