Siri Rathsman oljemålning

229405

RATHSMAN, Siri (1895-1974), Rött moln, signerad Siri Rathsman, olja på duk, 47x67 cm

Färgbortfall, skador

Ändringar/tillägg
Färgbortfall, skador, Ej daterad

Konst, Måleri

Fack 3

Siri Rathsman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1166853
450
1162935
1158418
1153912

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.