Käppar, 3 st., Sverige och England

229151

KÄPPAR, 3 st., Sverige och England, silverkryckor, varav en stämpelmärkt HOWELL LONDON, stämplad initial V. E.-m, längd 90 cm

Slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (22 bud)
1187029
2 400
1188089
1187029
1187588
1 900
1187029
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.