Harald Sonesson illustration Mumin

229024

SONESSON Harald (född 1942): Mumindalen, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, 27x42 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (1 bud)

1154221
2014-02-22 14:29:09

2014-03-01 kl 14:28
Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.