Harald Sonesson illustration Mumin

229001

SONESSON Harald (född 1942): Mumin påväg hem, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, 16x23,5 cm

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (13 bud)
1167509
1 800
1167465
1 700
1167465
1 600
1166190
1166190
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.