Harald Sonesson Mumin illustration

228854

SONESSON Harald (född 1942): Mumin hjälper Rådd-djuret, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 27x20 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

1166583
1165988
1164719
1163269

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.