Harald Sonesson illustration Mumin

228852

SONESSON Harald (född 1942): Mumin speglar sig, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 16x18,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (11 bud)
1166927
1166926
900
1166921
850
1166917
1166915
750

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.