Harald Sonesson illustration Mumin

228849

SONESSON Harald (född 1942): Mumin åker skidor, signerad och daterad Harald Sonesson -02, filmcell, akvarell, tusch, 30x22 cm;
Omslagsbild till boken "Mumin - När veden tog slut"

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (11 bud)
1167557
5 400
1167504
5 200
1167504
1166398
3 400
1166396
3 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.