Harald Sonesson illustration Mumin

228846

SONESSON Harald (född 1942): Muminpappan fiskar, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 33x26 cm

Konst, Måleri

Fack 1

Budhistorik (13 bud)
1167633
5 400
1167915
5 200
1167633
4 400
1167889
4 200
1167633
3 400

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.