Harald Sonesson illustration Mumin

228819

SONESSON Harald (född 1942): Muminfamiljen och Rådd-djuret vid badstranden, Snorkfröken med snäcka, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 21x24,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (13 bud)
1167415
1167398
1 800
1167319
1 400
1167034
1 300
1166750

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.