Harald Sunesson illustration Mumin

228804

SONESSON Harald (född 1942): Morran, Sniff och Mumin, signerad Harald Sonesson, akvarell, 26,5x22,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (5 bud)
1166920
500
1166683
450
1166187
1165870
1154711

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.