Harald Sonesson illustration Mumin

228795

SONESSON Harald (född 1942): Mumin vid utkiksplatsen, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 29x20 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Budhistorik (8 bud)
1166772
1 800
1166386
1 700
1166372
1 600
1164749
1164738

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.