Harald Sonesson illustration Mumin

228788

SONESSON Harald (född 1942): Lilla My under sängen, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 14x21 cm

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (9 bud)
1167727
1 600
1167610
1167531
1 400
1167531
1167454

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.