Figur

228513

FIGUR, sydamerikansk, lergods, höjd 19
PROVENIENS: Bankir som reste mot Sydamerika under 1960/70-tal, del av samling

Nagg

Etnografica

Monter 10

Figur

Budhistorik (10 bud)
1196939
2 400
1195779
1195779
1 900
1185558
1 800
1185558
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.