Holst, Marint motiv, signerad, 65x105cm

228286

HOLST, Johannes (Tyskland 1880-1965): Tremastad fullriggare, signerad Joh's Holst, olja på duk, 65x105 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (13 bud)
1206763
22 000
1206251
21 000
1206168
20 000
1206247
20 000
1206168
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 099 EUR, 2 361 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.