Fartygsmodell

228037

FARTYGSMODELL, norska passagerarångaren "Honduras", omkring 1900-talets mitt, l. ö. a. 52 cm, i glasmonter med skulpterat hav

Skador och färgbortfall

Nautica/Technica

Rum 11

Fartygsmodell

Budhistorik (15 bud)
1211640
1211725
1211640
1211656
1 900
1211640
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.