Matta

227281

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 68x126 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Skador/hål

Mattor/Textilier, Etnografica

Rum 7

Matta

Budhistorik (11 bud)
1194796
1192763
750
1179338
700
1192762
650
1179338
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.