Matta

227277

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ca 69x122 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Mindre skador

Mattor/Textilier, Etnografica

Rum 7

Matta

Budhistorik (24 bud)
1194944
3 400
1194276
3 200
1194276
1193918
2 800
1191861
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.