Petter Zennström diptyk

227070

ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Utan titel, den ena signerad och daterad PZ -84, den andra signerad på baksidan PZ, olja på plywood, 175x120 cm (2 delar)

PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Konst, Måleri

Petter Zennström diptyk
Budhistorik (9 bud)
1172161
10 500
1172206
10 000
1172161
9 600
1172086
9 000
1172071
8 000

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.