Dansmask

226338

DANSMASK, 1900-talets sista kvartal, Elfenbenskusten, Liberia, Dan, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

Etnografica

Monter 18

Dansmask

Budhistorik (8 bud)
1196983
600
1196978
550
1196980
550
1196978
500
1196979
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.