Jaeger Le-Coultre, damarmbandsur, 1960-tal

225713

JAEGER LE-COULTRE, damarmbandsur, 1960-tal, 18 k guld, plexiglas, manuellt verk, modell nr:1691, serie nr: 944594 A, rutmönstrad tavla, diameter inkl. krona ca 17 mm, vikt 27 g, länk i 18 k guld (ej original)

Bruksslitage, ej funktionstestad

Fashion, Klockor/Ur, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

1180701
2014-03-07 16:35:01
3 800

2014-03-11 kl 12:22
Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.