Hatt, beige draperingar, dekorativa fjädrar

225683

HATT, beige draperingar, dekortiva fjädrar, etikettmärkta JACQUES HEIM Svend PARIS, Röstbergs STOCKHOLM
PROVENIENS:

Slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

1188920
450
1178674
1178674
1174377

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.