Skål Lucy Martin Lewis

224920

SKÅL, keramik, signerad Lucy M Lewis (1900-1992), höjd 9 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Etnografica, Keramik/Porslin

Monter 7

Skål Lucy Martin Lewis

Budhistorik (14 bud)
1195058
4 600
1195245
4 600
1195058
4 400
1194905
4 200
1194905
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.