Armband silver 1900-talets mitt

224467

ÖRHÄNGEN, 1 par, clipssystem, HALSBAND, turkoser, lås i silver med stiliserad blomma, längd ca 64 cm, RING, genombruten ringskena, infattad turkos, ringstorlek ca 16,5 mm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Guld/Smycken, Etnografica

Monter 7

Budhistorik (13 bud)
1194933
1194708
1194932
1194708
1194931
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.