Smycken silver sydvästra USA

224459

BÄLTESSPÄNNE, 2-delat, BROSCH, RINGAR, ringstorlek ca 18 mm, BROSCH/HÄNGE, 1900-talets mitt/andra hälft, Navajo, silver, infattade turkoser, delvis punsad dekor
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Armband med lagning

Guld/Smycken, Etnografica

Monter 7

Smycken silver sydvästra USA

Budhistorik (8 bud)
1195040
950
1195260
900
1195040
1193381
750
1193378
600

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.