Armband

224429

ARMBAND, 3 st, 1900-talets andra hälft, sydvästra USA, silver, innermått ca 5,5-6 cm, totalvikt ca 95 g
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Stenen lös i fattningen

Guld/Smycken, Etnografica

Monter 8

Armband

Budhistorik (29 bud)
1195036
3 200
1195032
1195035
1195032
2 800
1195021
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.