Brosch

224420

BROSCH, 1900-talets mitt, sydvästra USA, silver, infattade turkoser, diameter ca 8,5 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Guld/Smycken, Etnografica

Monter 8

Brosch

Budhistorik (11 bud)
1195050
1 600
1195046
1195048
1 400
1195046
1 300
1195045

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.