Armband

224416

ARMBAND, 3 st, 1900-talets andra hälft, sydvästra USA, silver, innermått ca 5,5-6,5 cm, totalvikt ca 96 g
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Guld/Smycken, Etnografica

Monter 8

Armband
Budhistorik (21 bud)
1194885
3 800
1194888
3 600
1194885
3 400
1194887
3 200
1194885

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.