Armband

224010

ARMBAND, 1900-talets mitt, sydvästra USA, Navajo, silver, punsad dekor, innermått ca 5,5 cm, vikt ca 92 g
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Mindre slitage

Guld/Smycken, Etnografica

Monter 8

Armband

Budhistorik (11 bud)
1195622
1195619
950
1195617
900
1195611
850
1195579

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.