Hermès, paris, kavaj, 1980-tal, orange ullgabardin

223470

HERMÈS, Paris, kavaj, tidigt 1980-tal, orange ullgabardin, monogramprydda benknappar, axelvadd, acetatfodrad mönstrad med invävda monogram, etikettmärkt HERMÈS PARIS, enligt etikett storlek 42, mått: övervidd 92 cm, midjevidd 84 cm, stuss 100 cm, axel/ärm 13/73 cm, ryggbredd 40 cm, hellängd mitt bak 76 cm

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
1190244
1190243
1 400
1190241
1 300
1190240
1190236
650

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.