Japansk akvarell

221997

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Crysanthemum, akvarell, 43x40 cm

Fläckar, repor, slitage

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 10

Japansk akvarell

Budhistorik (10 bud)
1200137
1186307
750
1186307
650
1200033
600
1186307
550

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.