Kinesisk akvarell

221992

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, 1800-tal, erotisk scen, akvarell, 27x23 cm

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Fack 2

Kinesisk akvarell
Budhistorik (7 bud)
1200147
600
1199810
550
1199644
500
1199217
450
1196393

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.