Kuniteru träsnitt

221543

KUNITERU II, Utagawa (1830-1874): Sumobrottare, signerad Ichiyusai Kuniteru, triptyk, 34x72 cm

Veck, slitage, ej examinerade ur ramen

Orientaliskt, Konst

Fack 13

Kuniteru träsnitt
Budhistorik (27 bud)
1200057
3 600
1200064
3 400
1200057
3 200
1200062
1200057
2 600

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.