Ceremonispjut

221499

CEREMONISPJUT, 1900-talets första hälft, Mauretanien, skuret trä, längd ca 125 cm

Smärre skador

Etnografica

Rum 3

Ceremonispjut

Budhistorik (18 bud)
1184488
1196935
1184488
1196933
950
1184488
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.