Matta

221296

MATTA, sydvästra USA, Navajo, sannolikt JB Moore Crystal, vävd, ca 102x159 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Lagningar, smärre blödningar

Mattor/Textilier, Etnografica

Matta

Budhistorik (21 bud)
1194909
4 200
1194902
1194907
1194902
3 800
1194901
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.