Matta

221292

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 94x136 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Smärre skador

Mattor/Textilier, Etnografica

Rum 7

Matta

Budhistorik (27 bud)
1194748
3 200
1194751
1194748
2 800
1194622
2 600
1194622

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.