Matta

221291

MATTA, vävd, ull/ull, ca 113x185 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Fläckar, lagningar

Mattor/Textilier, Etnografica

Rum 7

Matta

Budhistorik (15 bud)
1196132
2 600
1196135
2 600
1196132
2 400
1196130
1196130
1 800

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.