Matta

221281

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 83x142 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Skador/hål, slitage

Mattor/Textilier

Rum 7

Matta

Budhistorik (4 bud)

1195594
500
1195484
450
1195484
1192147

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.