Matta

221275

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 77x168 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Smärre lagningar

Mattor/Textilier, Etnografica

Rum 7

Matta

Budhistorik (25 bud)
1194867
1194825
2 800
1194271
2 600
1194385
2 400
1194271

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.